Kokybiškas maistas – tai ne vien įspūdinga jo maistingumo lentelė ar nepriekaištingai atrinkta produktų sudėtis. Iš tiesų maistas gali kur kas daugiau. Jis kuria nuotaiką, gydo, keičia charakterį ir net likimą. Būtent todėl Vedų kultūroje maistui skiriamas didžiulis dėmesys.

Vediniam vaikų darželiui „Dvaraka“ maistą tiekia „Ananda vaikams“ (tinklalapisfacebook)

Darželio maistui naudojami tik nesmurtiniai produktai: daržoves, vaisius, grūdus, ankštines kultūras, pieną ir jo gaminius. Iš šių produktų pagamintas maistas visų pirma aukojamas Dievui – taip jis tampa prasadu (skr. k. „malone“). Valgydami palaimintą, sveiką ir be galo skanų maistą vaikai gauna didžiausią malonę, kuri taurina žmogų ir atskleidžia geriausias jo savybes.

Maistui gaminti naudojami sezoniniai vaisiai ir daržovės, atsižvelgiat į ajurvedos patarimus mitybai pagal metų laiką.

Darželio vaikai valgo pusryčius, pietus, vakarienę, po rytinių užsiėmimų vyksta užkandžių dalijimosi metas, o vaikams pageidaujant bet kuriuo metu patiekiami sveiki užkandžiai. Darželio vegetarinis meniu yra suderintas su Vilniaus Valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba.

„Dvarakos“ bendruomenė taip pat gamina maistą, kurį galite užsisakyti kiekvieną dieną pietums, saldų ir furšetinį stalą šventėms, o taip pat ir kuriama visa maisto produktų linija, tad maloniai kviečiame kreiptis arba užsukti į mūsų el. parduotuvę https://shop.dvaraka.lt