Sužinokite daugiau apie mus

Apie Mus

Vaikų darželis „Dvaraka“ – tai pirmasis vedinis vaikų darželis Lietuvoje, įsikūręs Vilniaus Lazdynų mikrorajone, ypač ramioje gamtos apsuptoje vietoje. Darželis išsiskiria ne tik savo mėlynu namu, didžiuliu, į mišką atsiveriančiu kiemu, bet, svarbiausia, ypatinga ugdymo sistema, kuri vaiką nuo pat mažų dienų moko laimės ir sveikatos dėsnių.

Vedinis vaikų darželis „Dvaraka“ siūlo dvasinėmis vertybėmis grįstą vaikų ugdymą. Kiekvienas vaikas čia sutinkamas kaip asmenybė, turinti savo talentus ir polinkius. Auklėtojai skatina vaikus pažinti savo pomėgius, suprasti savo būdą ir sudaro sąlygas visokeriopai augti.

Darželį kuria ir jame dirba žmonės, kurie patys taiko vedines žinias, todėl vaikus moko pačiu geriausiu – savo – pavyzdžiu. Taip pat darželio pedagogai yra diplomuoti ugdymo sričių specialistai ir yra kvalifikuoti dirbti su įvairaus amžiaus vaikais.

Kad galėtume vieni kitus palaikyti ir vesti, mes organizuojame įvairius mokymus tėvams, kuriuos veda darželio įkūrėjas, vedų žinovas Anantara das. Taip pat organizuojame įvairius pasibuvimus ir šventes. Tokiu būdu mes tampame didele šeima, darančia viską dėl sėkmingos ir laimingos vaikų ateities.

Darželis skirtas 2–6  metų vaikams. Šiuo metu darželyje veikia dvi iki mokyklinio ugdymo grupės ir viena priešmokyklinio ugdymo grupė.

Misija

Norime užauginti sveikus ir laimingus vaikus.

Sveikata, pramogos ir saugumas yra mūsų prioritetas.
4
Auklėtojos
45 +
Vaikai
100 +
Užaugintų vaikų
Sužinokite daugiau apie mus ir savo vaikus

Galerija

Rekvizitai

Rekvizitai