Sveiki atvykę į vedinį vaikų darželį „Dvaraka“!

Sakoma, kad visų veiklų sėkmė yra entuziazmas. 🙂
Todėl mes Jus labai entuziastingai kviečiame prisidėti kuriant šią naująją bendruomenę. Visi kartu mes galime parodyti labai gražų pavyzdį mūsų visuomenei, kaip ugdydami geras charakterio savybes bei savo prigimtinius sugebėjimus, mes galime sukurti laimingų žmonių visuomenę.

Darželis „Dvaraka“ yra didelio „Dvarakos“ bendruomenės projekto dalis, o kartu ir pirmas stiprus žingsnis vaikų ugdymo link. „Dvarakos“ vedinis darželis iš kitų ugdymo įstaigų išsiskirs tuo, kad jame bus remiamasi tūkstantmetėmis laimingo gyvenimo žiniomis – Vedomis. Dažnas šiais laikais priekaištauja, kad nei darželiuose, nei mokyklose mūsų vaikų nemoko praktinių, gyvenimui reikalingų dalykų. „Dvarakos“ darželis imasi keisti šią situaciją – kaip būti sveikam, laimingam, harmoningai gyventi, vaikai mokysis jau nuo mažų dienų.

Mes norime pasodinti šiame pasaulyje meilės sėklą, o ką apie tai galvojate Jūs? 💕